Het tarief piloot is gebaseerd op een standaardmotor (niet groter dan BMW RT of BMW GSA of Triumph Tiger 1200 enz.) en te verhogen met de eventuele bijgenomen verzekeringen.
Korting is mogelijk als je zelf rijdt naar de bestemming.
Onlangs voor de derde keer met Detour op reis geweest, en dat is geen toeval want de formule die deze mensen aanbieden is zonder meer top! Alles is tot in de puntjes geregeld, de hotels zijn super, de motoren worden met zorg getransporteerd , de service die het hele team biedt is gewoon perfect. Vriendelijkheid, een gemoedelijke sfeer en toplocaties om onbezorgd te toeren doen mij in september én volgend jaar opnieuw voor Detour kiezen!
Tot dan!
Net een fantastische motorreis gemaakt door Marokko , tot in de puntjes georganiseerd met een geweldig gezelschap , voor mij de 2 de geweldige ervaring met het Detour team . Stefaan en Patrick bedankt en hopelijk tot de volgende . Groetjes Jean .
Tel.: +32 (0)16 414 850
GSM: +32 (0)473 895 063
Mail: info@detour.be