Peloponnesos 15-23 oktober 2023

We hadden terug een prachtreis naar Griekenland. Zoals gewoonlijk was alles perfect geregeld. Zo ook de twee proloog dagen in Athene met ons tweetjes. Daarna vervoegen we de groep om rond te toeren in de Peloponnesos. Telkens was er de keuze tussen verschillende routes met elk zijn eigen moeilijkheidsgraad. Bochten verzekerd en zo ook de aangename conversaties ’s avonds rond het gezamenlijk diner. Daarna keerde vrouwlief met de groep per vliegtuig naar huis terug terwijl ikzelf met de motor huiswaarts reed. Bij Detour is veel mogelijk en op alle vlak word je deskundig bijgestaan. Reisorganisator Stefaan neemt zijn verantwoordelijkheid en begeleidt iedereen deskundig op het reisverloop. De aangename reisgroep maakt het plaatje compleet. Volgend jaar naar Marokko, we kijken er naar uit.

Jan en Liliane

Recensies

Mijn motorvrienden van de “Bende van Geraar de Motaar” en ik hadden al vele tochten door heel Europa gemaakt, maar wisten niet meer welk nieuw avontuur we nog konden vinden. Eerdere reizen met een reisorganisatie waren helaas tegengevallen, tot een vriend me op Détour wees…

De 15‑daagse motorreis door Marokko bleek een schot in de roos:

Perfect georganiseerd: van de boeking tot de nazorg verliep alles vlekkeloos.

Adembenemende routes: elke dag was er keuze uit een korte, gemiddelde of lange rit, langs kronkelende kustwegen, ruige Atlaspassen en uitgestrekte woestijnlandschappen.

Comfortabele accommodatie: we verbleven telkens meerdere nachten in zorgvuldig geselecteerde tophotels, zodat er genoeg rustmomenten waren om volop te genieten.

Lokale cultuur en gastronomie: onderweg proefden we verse tajines, geserveerd in traditionele auberges, en maakten we kennis met de gastvrijheid van de Berberdorpen.

Gelijkgestemde reisgenoten: allemaal motorrijders met dezelfde passie, ingesteldheid en humor. De sfeer in de groep maakte het avontuur nog onvergetelijker.

Deskundige begeleiding: de Détour‑gidsen kenden elke weg, deelden boeiende achtergrondverhalen en zorgden voor een veilige rit.

Dankzij deze mix van uitdagende routes, uitstekende hotels, culinaire ontdekkingen en een hechte groep was het een onvergetelijke reis. Een absolute aanrader voor alle motorrijders die avontuur willen combineren met comfort!

Marokko 2025

Dit jaar stond Slovenië op de reisplanning met Détour. Een niet te verre bestemming, ver van alle bosbranden die zuid Europa dezer dagen teisteren... De eerste indruk bij aankomst aan het hotel was alvast overweldigend. Gelegen in het midden van een reusachtig park met prachtige groene ruimtes en waterpartijen, gebouwen een kasteel waardig, paardenstoeterij en golfterrein met 9 holes en convention center waar geschiedenis werd geschreven door internationale hoogwaardigheidsbekleders.
Bij de eerste routes werd snel duidelijk dat Slovenië zowel voor vogelspotters als voor snelle bochten liefhebbers veel te bieden heeft.
Vanuit de centraal gelegen locatie van het hotel staan er routes naar Oostenrijk, Italië en Kroatië op het programma waarbij we telkens versteld stonden van de orde en netheid van de woonomgevingen en aandacht die er geschonken wordt aan de kwaliteit van de woningen.
Nergens is er zwerfvuil te bespeuren en de omgeving straalt er een opmerkelijke rust uit.
Dagelijks werden we ook vrijblijvend uitgenodigd op een briefing door onze gids Jan , die als een echte pro duiding gaf bij de routes en bezienswaardigheden van de volgende dag. Met uitzondering van één enkele fikse regenbui hadden we dan ook nog het geluk van te kunnen toeren met het zonnetje van de partij en milde temperaturen die wel iets frisser waren bij het oversteken van de mooie bergketens.
De organisatie in het algemeen was natuurlijk top zoals we van Détour gewoon zijn en de vele nieuwe deelnemers hebben zich snel geïntegreerd tot een groep waar iedereen zich goed bij voelde. We kijken al uit naar de planning voor volgend jaar !

Marcel Beckers
1 2 3 ... 40
Meer recensies lezen ...

Bekijk al onze groepsreizen

Groepsreizen
#ReisGerust
erkenning Détour onder nr. 9989
Détour
Bornestraat 305
3012 Leuven
BTW BE0861775516

Tel.: +32 (0)16 414 850
GSM: +32 (0)473 895 063
Mail: info@detour.be

© Wowart.be
nl_BENL