Een onvergetelijke motorreis door El Priorat met Stefaan als topgids!

Ik heb onlangs deelgenomen aan een motorreis naar El Priorat, georganiseerd door Stefaan, en het was werkelijk een ervaring om nooit te vergeten. Vanaf het eerste contact straalde alles professionaliteit en passie uit. Stefaan kent de regio als zijn broekzak en wist ons langs de mooiste, onbekende wegen te leiden — bochtenparadijs voor elke motorrijder!

De streek El Priorat is adembenemend: ruige landschappen, charmante dorpjes, wijngaarden die zich uitstrekken tot aan de horizon… En elke dag was perfect gepland, met een ideale mix van rijden, ontdekken en genieten.

Kortom: een toporganisatie, een prachtregio en een gids uit de duizend. Deze motorreis is een absolute aanrader voor wie houdt van karaktervolle routes, mooie uitzichten en goed gezelschap. Ik kijk nu al uit naar de volgende editie!

Recensies

Onlangs voor de derde keer met Detour op reis geweest, en dat is geen toeval want de formule die deze mensen aanbieden is zonder meer top! Alles is tot in de puntjes geregeld, de hotels zijn super, de motoren worden met zorg getransporteerd , de service die het hele team biedt is gewoon perfect. Vriendelijkheid, een gemoedelijke sfeer en toplocaties om onbezorgd te toeren doen mij in september én volgend jaar opnieuw voor Detour kiezen!
Tot dan!

Dany

Griekenlandreis 2020

Dit was een ongelooflijk prachtige reis. Er was telkens keuze tussen meerdere motorritten aangepast aan ieders rijwijze. Prachtige natuur met enorm veel variatie. Deze reis werd in moeilijke coronatijden perfect voorbereid en uitgevoerd door Détour. De begeleiders Stefaan en John deden hun uiterste best om alles vlot te laten verlopen. Alles was piekfijn geregeld van 'aangepaste' vluchten, uitstekende hotels, tot goed voorbereide routes met keuze en hulp waar het nodig was. Ieders rijstijl werd gerespecteerd en iedereen kwam aan zijn trekken van beginner tot halve prof in het motorrijden. Dit was één van de mooiste en best georganiseerde reizen in mijn lange motorloopbaan met diverse motororganisaties. Deze pluim mag Stefaan zeker op zijn hoed steken! Ook dank aan de fantastische groep waarmee wij deze reis mochten meemaken.

Met veel dank

Jan en Liliane - 1200rt

Jan Dekyvere en Liliane Gheysen
1 2 3 ... 34
Meer recensies lezen ...

Bekijk al onze groepsreizen

Groepsreizen
#ReisGerust
erkenning Détour onder nr. 9989
Détour
Bornestraat 305
3012 Leuven
BTW BE0861775516

Tel.: +32 (0)16 414 850
GSM: +32 (0)473 895 063
Mail: info@detour.be

© Wowart.be
nl_BENL